Aktuální čas: 10:35
Hotel Komorní hůrka, Komorní Dvůr 45, 350 02 Cheb, CZ
+420 354 429 700

Spa & wellness

Spa & Wellness hotelu Komorní Hůrka

Relax pro vaše tělo a mysl

A užijte si naplno relaxaci i rehabilitaci. Ponořte se do teplého bazénu, který vás bude hýčkat masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Nebo využijte vířivou vanu až pro 8 osob, kde si zaručeně odpočinete.

Toužíte po odpočinku v klidu a sami? Sami, v páru nebo maximálně pro čtyři osoby – privátní whirlpool je tu pro vás.

Naše sauny jsou jedinečné a tvoří součást bazénové části. Finská sauna je provedena z nejkvalitněji zpracovaného cedru, parní lázeň dokonale čistá a s vonnou esencí. Naprosté unikum je pak bylinková sauna, jediná svého druhu druhu v Česku. Když ji navštívíte, můžete se vyhřívat jako byste seděli za teplou pecí.

Vdechujete přitom vůni vybraných bylinek a kocháte se zvláštním půvabem tohoto útulného prostoru. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek vás dokonale uvolní. Součástí spa & wellness centra je i fitness zařízení kde si můžete dát do těla.

Hotel Komorní hůrka je plnohodnotné nestátní zdravotnické zařízení. Naše balneo centrum je plně vybavené pro rehabilitaci a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. Máme speciální zařízení pro perličkové, uhličité, galvanické, vířivé, sedativní a rašelinové koupele a také podvodní masáže, ale i pro celou řadu dalších léčebných a uvolňujících procedur – klasické i speciální masáže, slatinné a plynové zábaly, diadynamic, plynové injekce, laser, elektroléčbu, ultrazvuk i kosmetiku. Balneo centrum vedou zkušení odborní lékaři a tým zdravotního a rehabilitačního personálu.

Hotel Komorní hůrka

Vybavení wellness centra

Moderní balneo centrum

CENÍK WELLNESS

 

Privátní vířivka v soukromí (pro max. 4 osoby)