Hosté k nám jezdí pro energii

V Komorní hůrce si odpočinete a načerpáte energii místní přírody. V okolí hotelu se to doslova hemží možnostmi pro aktivní odpočinek. Téměř panenská příroda a nespočet možností dají odpočinout vašemu tělu i mysli.

Čistá příroda a sopka

Příroda v okolí hotelu se jeví takřka jako lidmi nedotčená. Nedaleko hotelu se také nachází sopka – již neaktivní. Pravidelné výbuchy sopky se tedy nekonají. Budovou hotelu přímo prochází hranice národní přírodní památky Komorní hůrka. Stačí jen sejít z letní terasy a vstoupíte na chráněné území s jámou po vulkánu.

Turistika

Ve Františkových Lázních můžete ochutnat zdejší léčivé prameny: Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní. Určitě navštivte přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg nebo historické město Cheb s proslulým Špalíčkem.

Jezdíte rádi na kole?

Místní cyklistické trasy vedou často mimo silnice a vy se můžete nadýchat čerstvého vzduchu. Navštivte hrad Seeberg v Ostrohu, hrad ve Starém Rybníku, hrad ve Skalné a samozřejmě také Chebský hrad, zámek v Libé či známé poutní místo Maria Loreto ve Starém Hroznatově. Půjčení kola 200 Kč/den, koloběžka 150 Kč/den.

Golfistů ráj

Přijeďte trefit jamku na jedno z nejmladších a troufáme si tvrdit i nejkrásnějších hřišť v České republice. Čeká vás 18 sportovně náročných jamek v půvabné krajině chráněné přírodní oblasti povodí Ohře. Naším partnerem pro golfové pobyty je Golf Resort Františkovy Lázně. Podle ohlasů návštěvníků patří  hřiště mezi ta nejlepší v tuzemsku, ale i v oblasti česko-německého příhraničí. Využijte i vzdálenější hřiště: Golf Club Sokolov, Astoria Golf Club Cihelny, Golf Resort Karlovy Vary, Royal Golf Club Mariánské Lázně.

Tenis

Nezáleží na tom, jestli umíte raketu držet správně. I amatérský „match“ prospěje vašemu tělu. Máme vlastní tenisové kurty, které jsou vám jako hostům zdarma k dispozici. Pokud hosté nejste, můžete si zahrát také. Platí se 150 Kč/hod. 

Nordic walking

Vezměte hůlky to ruky a vyrazte. Protáhněte své tělo v přilehlé přírodě. Za pomocí speciálních hůlek zapojíte také horní polovinu těla. Nordic walking je přirozený lidský pohyb s pozitivními účinky na zdraví. Hůlky vám půjčíme za 100 Kč/den.

Přijeďte nabrat síly!

Hotel Komorní hůrka je ideální pro aktivní odpočinek. Pro jednotlivce, páry i celé rodiny s dětmi. Rezervujte si pokoj a my se budeme těšit na recepci.

ZAREZERVUJTE SI VÁŠ POBYT

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO POUKAZU

Ještě dnes objednejte

Dárkový Poukaz

a nepropásněte vaši šanci na skvělý dárek pro vaše blízké.

Na jakýkoli pobyt z naší nabídky.

Odcházíte?

Ještě objednejte

Dárkový Poukaz

a nepropásněte vaši šanci na skvělý dárek pro vaše blízké.

Na jakýkoli pobyt z naší nabídky.